O NAS

Firma MD Studio powstała w 2008 roku i od tamtej pory sukcesywnie z roku na rok pięliśmy się po kolejnych szczeblach drabiny jaką jest nasz lokalny rynek usług wideo. Od początku nastawieni byliśmy na oferowanie naszym klientom możliwie najwyższej jakości. Dzięki temu jak również dzięki ciężkiej pracy w samodoskonaleniu się jesteśmy obecnie w ścisłej czołówce firm oferujących usługi wideo w województwie zachodniopomorskim. Nie spoczywamy jednakże na laurach i cały czas staramy się iść do przodu aby być na bieżąco z aktualnie obowiązującymi trendami. Już na początku naszej działalności zauważyliśmy, że uwiecznianie na filmie ludzkich emocji sprawia nam największą satysfakcję i w tym jesteśmy najlepsi, dlatego też wyspecjalizowaliśmy się w reportażach ślubnych. Nasze filmy to połączenie przemyślanych ujęć, dobrze dobranych podkładów muzycznych oraz dynamicznego montażu. Mówimy stanowcze nie kiczowatości i sztampie w filmach ślubnych, szanując jednocześnie tradycję
i rejestrując wszystko to co istotne dla naszych klientów tego szczególnego dnia.

Stawiamy na jakość, klasę i styl, dlatego też w naszej pracy wykorzystujemy lustrzanki
z wymienną optyką, dzięki którym możemy uzyskać typowo filmową plastykę obrazu z płytką głębią ostrości, nieosiągalną w zwykłych kamerach HDV. Do nagrań dźwięku stosujemy zewnętrzne rejestratory, które zapewniają bardzo wysoką jakość audio zarówno w kościele
jak i w trakcie zabawy na sali. Aby zarejestrować ciekawy i profesjonalnie wyglądający materiał korzystamy ze specjalistycznego sprzętu do stabilizacji (slider, steadicam, kran kamerowy)
oraz dronów do ujęć z powietrza. Gotowy materiał otrzymujecie Państwo na płytach Blu-Ray lub nośniku Pendrive.

Działamy na terenie całego kraju.

Posiadamy upoważnienie do filmowania uryczystości liturgicznych wydane przez Ośrodek Szkoleniowy Fundacji „Szczecińska” (szkolenia przeprowadzane na zlecenie Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej Szczecińsko – Kamieńskiej).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą to zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawimy przykłady naszych prac oraz odpowiemy na wszelkie pytania.