O Nas

Zajmujemy się realizacją filmów z wszelkich imprez okolicznościowych. Specjalizujemy się w reportażach ślubnych. Nasze filmy to połączenie przemyślanych ujęć, dobrze dobranych podkładów muzycznych oraz dynamicznego montażu. Mówimy stanowcze nie kiczowatości i sztampie w filmach ślubnych, szanując jednocześnie tradycję i rejestrując wszystko to co istotne dla Państwa tego szczególnego dnia.

Przywiązujemy dużą uwagę do jakości naszych usług, dlatego też w naszej pracy wykorzystujemy lustrzanki z wymienną optyką, dzięki którym możemy uzyskać typowo filmową plastykę obrazu z płytką głębią ostrości, nieosiągalną w zwykłych kamerach HDV. Do nagrań dźwięku stosujemy zewnętrzne rejestratory audio, które zapewniają bardzo wysoką jakość nagrań zarówno w kościele jak i w trakcie zabawy na sali. Aby zarejestrować ciekawy i profesjonalnie wyglądający materiał korzystamy ze specjalistycznego sprzętu do stabilizacji (slider, steadicam, kran kamerowy). Gotowy materiał otrzymujecie Państwo na płytach Blu-Ray oraz DVD.

Działamy na terenie całego kraju.

Posiadamy upoważnienie do filmowania uryczystości liturgicznych wydane przez Ośrodek Szkoleniowy Fundacji „Szczecińska” (szkolenia przeprowadzane na zlecenie Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej Szczecińsko – Kamieńskiej).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą to zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawimy przykłady naszych prac oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Dodaj komentarz

Facebook

Vimeo