Referencje

Poniżej znajdziecie Państwo kilka opinii na temat naszych usług umieszczone przez dotychczasowych klientów na naszym profilu na Facebooku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Ania & Łukasz:

Ekipa bardzo profesjonalna, począwszy od ustaleń przebiegu tego najważniejszego dnia, poprzez obecność i zachowanie na weselu a skończywszy na montowaniu filmu zgodnie z preferencjami młodej pary. Poziom filmu przypomina filmy oglądane w telewizji. Młode pary, które wybiorą MD Studio mogą liczyć na cenne sugestie oparte na bogatym doświadczeniu operatorów oraz mogą być pewne, że odbiorą film doskonale oddający przebieg uroczystości.

Ingrid & Michael:

Film przygotowany przez MD Studio jest cudowny i magiczny. Dziękujemy za fantastyczną obsługę! Wszystkim gościom się podoba, a rodzina (szczególnie mama) ogląda na okrągło. Efekt koncowy jest niesamowity i wzruszajacy. Jeszcze raz dziękujemy. Polecamy wszystkim w Polsce i za granicą!

Monika & Grzegorz:

Niesamowity efekt końcowy, fajna atmosfera i miła współpraca 🙂

Ola & Ashley:

Pięknie dziękujemy za wspaniały filmik na podziękowanie dla rodziców! Dzięki pełnemu profesjonalizmowi, mogliśmy się rozluźnic i nakręcić coś wyjątkowego co będziemy mogli wspominać przez lata! Wszyscy goście byli zachwyceni i nie mogli powstrzymać łez! Jeszcze raz wielkie dzięki!!!

Ania & Michał:

Gorąco polecamy! Profeska! :)))

Agnieszka & Krzysztof:

Pełen profesjonalizm film zrobiony z pasją a efekt koncowy: można oglądać bez końca 🙂 Serdecznie polecamy NAJLEPSI !!!!!

Sandra & Przemek:

Gorąco polecam!!! Bardzo miła i profesjonalna współpraca. Wszystko wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Film z wesela i z całego przygotowania będzie nam przypominał o tym, kto uwiecznił dla nas te wspaniałe chwile:) Jesteśmy bardzo zadowoleni i napewno będziemy dalej polecać Wasze usługi. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy:-)

Ania & Marek:

Pełen profesjonalizm, pomysłowość w wykonaniu i idealnie dobrana muzyka sprawiają, że film jest wyjątkowy i można go oglądać bez końca. Efekt finalny przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, nasze i naszej rodzinki 🙂 Gorąco polecamy MD Studio i dziękujemy za wspaniałe uwiecznienie naszego dnia 🙂

Natalia & Remigiusz:

Gorąco polecam! Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu. Wszystkim gościom się podoba i są mile zaskoczeni jakością i profesjonalizmem. To jest zupełnie inna odsłona filmu ślubnego. Nasi rodzice oglądają go codziennie bo ciągle go komuś pokazują! Moja mama ma nawet nagrany na telefon żeby móc pokazywać teledysk w pracy! Dosyć długo czekaliśmy ale teraz rozumiemy dlaczego i było warto!

Ola & Paweł:

Film jest niesamowity ujęliście wszystkie momenty, najpiękniejsze, najważniejsze w tym szczególnym dla Nas dniu. Razem dobraliśmy muzykę perfekcyjnie. Każdy powrót do tego momentu w myślach dzięki Wam jest tak magiczny i realny:), bo przecież tak mało z tego dnia w całym tym podekscytowaniu się pamięta. A my wszystkie te szczegóły w fenomenalnej całości i oprawie mamy na filmie, Dziękujemy i gorąco polecamy.

Olga & Mateusz:

Z czystym sumieniem mogę polecić. Nie spodziewaliśmy się aż takiego efektu. Jesteśmy baaaaardzo zadowoleni. Jeszcze raz dziękuje za udaną współpracę.

Natalia & Dawid:

Najlepsi, profesjonaliści!!

 

Facebook

Vimeo